Študovňa Mladosť (Y-zone)

Priestor študovne na Mladosti sa nachádza na bloku C (po schodoch vľavo, nad vrátnicou), v rámci komplexu Y-zone, ktorý zahŕňa:

V študovni sa nachádzajú tri samostatné "kóje" a spolu sa tu nachádza približne 20 miest na sedenie pri drevených stoloch. Pre študentov je pripravená veľká sklenená tabuľa, na ktorú je možné písať whiteboard fixkami, ktoré sú dostupné v štyroch farbách. Fixky sú dopĺňacie. Ak je niektorá z náplní prázdna, zaklopte na dvere miestnosti pre realizačný tím a ak tam niekto bude, náplň vám ochotne vymení.

Na konci veľkej študovne sa nachádza malá miestnosť - zasadačka. Je určená pre max. 8 ľudí a je v nej umiestnený projektor a plátno. Samozrejmosťou je taktiež sklenená tabuľa, na ktorú je možné tiež písať fixkami.

Súčasťou študovne je aj malá knižnica, z ktorej je možné zapožičať knižku počas štúdia v študovni. Momentálne knižnica obsahuje prevažne učebnice a študijnú literatúru. Avšak knižnica sa stále rozrastá a nájdu sa v nej aj iné tituly. Pokiaľ máte nejaké knižky, učebnice, prípadne iný študijný materiál, ktorý už nepotrebujete a nechcete ho vyhodiť, môžete prispieť do našej knižnice. Môžete tak urobiť dvoma spôsobmi:

  • knihy / učebnice jednoducho prineste a uložte k ostatným knihám v študovni,
  • napíšete nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a dohodneme sa na prevzatí kníh a zaradení do knižnice

V rámci komplexu Y-zone sme vybudovali aj kuchynku pre občerstvenie počas štúdia. Jej aktuálne vybavenie pozostáva z:

  • kávovaru,
  • výčapu na dva nápoje (väčšinou obsahuje kofolu a hroznovú limonádu),
  • mikrovlnky,
  • chladničky.

Občerstviť sa v kuchynke je možné za dobrovoľný poplatok, ktorý bude využitý práve pre potreby kuchynky. K dispozícii sú poháre, taniere a príbory, ktoré je slušné po sebe vždy umyť. V kuchynke sú umiestnené tri koše pre separovaný odpad (komunálny odpad, plast, papier), do ktorých je možné triediť odpadky.

Nezabudnite, že v študovni a v celom priestore Y-zone je potrebné dodržiavať prevádzkový poriadok (dostupný v portáli a v samotnej študovni)

V prípade otázok, námetov alebo podnetov nás kontaktujte na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

       

Kde sa študovne na Mladosti nachádzajú?

Vojdete na Mladosť C-D blok, prejdete dverami na C blok, vyjdete po schodoch, zahnete vľavo okolo pingpongových stolov, prejdete na koniec chodby a po ľavej strane sa nachádza vstup do študovní (biele presklené dvere s čítačkou na stene).

Video z otvorenia študovne

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho