Informácie o výpadkoch

 • Plánovaný výpadok pripojenia na ŠD Mladosť 8.12.2016

  Vo štvrtok 8.12.2016 v čase od 18:00 do cca 19:00 bude z dôvodu doplnenia zdroja do hlavného switcha na ŠD Mladosť plánovaný výpadok pripojenia do internetu a siete Ynet. Ospravedlňujeme sa za spôsobene nepríjemnosti.

   
 • Plánovaný krátkodobý výpadok pripojenia na ŠD Mladosť a ŠD Jura Hronca 22.11.2016

  V utorok 22.11.2016 prebehne plánovaný krátkodobý výpadok z dôvodu reštartu optického switcha na nasledovných internátoch:

  • pre ŠD Mladosť v čase medzi medzi 17-18 na cca 5 min
  • pre ŠD Jura Hronca v čase medzi 19-20 na cca 5 min
  Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.
   

Vyhľadávanie

Študovne

Ynet zrekonštruoval a prevádzkuje študovne na ŠD Dobrovičova a ŠD Mladosť. V príprave je taktiež študovňa na ŠD N. Belojanisa a v budúcnosti aj na ŠD Bernolák.

Ako získam prístup do študovne?

Študovne sú prístupne pre všetkých členov OZ Ynet, ktorí si zaregistrovali prístup u registrátora a súhlasili s prevádzkovým poriadkom. Pre získanie prístupu je potrebné nahlásiť registrátorovi (stačí emailom) číslo ISIC karty (číslo čipu, nie číslo licencie) a následne je nutné odsúhlasiť prevádzkový poriadok v jednotlivých miestnostiach. Pre prípad, že niekto nemá ISIC kartu alebo ju nechce používať je možné požiadať o vydanie Ynet karty. Súhlas je potrebné udeliť na našom portáli v sekcii Y-pass. Ak chcete udeliť súhlas pre viacero miestností, musíte to urobiť samostatne pre každú miestnosť. Následne získate neobmedezený prístup do študovní na oboch internátoch, všetky študovne sú otvorené nonstop 7 dní v týždni. Viac informácii na podstránke registrácia

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho