Informácie o výpadkoch

 • Plánovaný výpadok pripojenia na ŠD Mladosť 8.12.2016

  Vo štvrtok 8.12.2016 v čase od 18:00 do cca 19:00 bude z dôvodu doplnenia zdroja do hlavného switcha na ŠD Mladosť plánovaný výpadok pripojenia do internetu a siete Ynet. Ospravedlňujeme sa za spôsobene nepríjemnosti.

   
 • Plánovaný krátkodobý výpadok pripojenia na ŠD Mladosť a ŠD Jura Hronca 22.11.2016

  V utorok 22.11.2016 prebehne plánovaný krátkodobý výpadok z dôvodu reštartu optického switcha na nasledovných internátoch:

  • pre ŠD Mladosť v čase medzi medzi 17-18 na cca 5 min
  • pre ŠD Jura Hronca v čase medzi 19-20 na cca 5 min
  Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.
   

Vyhľadávanie

Y-bike

 

Ynet okrem aktuálnych projektov ako revitalizácia serverovne v týchto dňoch dokončuje aj úschovne bicyklov. Aktuálne dokončuje bicyklaren na internáte Mladosť ktorá bude funkčná od ďalšieho semestra. Jedna bicyklaren funguje už aj na internáte Bernolák, tu nám chýba iba nasadiť čítačku Isic kariet( zatiaľ funguje na kľúče ), dopyt je obrovský kvôli tomu plánujeme prenajať pre tento účel aj ďalšiu miestnosť na bloku A1 v bývalom bufete. Na internáte Belonajis funguje úschovňa už dávnejšie. Na internáte Dobrovicka sme nenašli žiadne priestor pre bicyklaren ale aj napriek tomu sa nakoniec pani riaditeľka rozhodla vyčleniť priestor v starom pivničnom priestore. Bohužiaľ ktorý je plný a bude potrebné vybudovať klietku pre cyklistov. Na internátoch Mladosť, Dobrovicka a Belonajis,(Bernolák už mám takéto stojany) by mali v tomto roku pribudnúť aj vonkajšie stojany na kratkodobe parkovanie.

Bicyláreň Belonajis

 

BicykláreňDobrovičová

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho