Informácie o výpadkoch

 • Plánovaný výpadok pripojenia na ŠD Mladosť 8.12.2016

  Vo štvrtok 8.12.2016 v čase od 18:00 do cca 19:00 bude z dôvodu doplnenia zdroja do hlavného switcha na ŠD Mladosť plánovaný výpadok pripojenia do internetu a siete Ynet. Ospravedlňujeme sa za spôsobene nepríjemnosti.

   
 • Plánovaný krátkodobý výpadok pripojenia na ŠD Mladosť a ŠD Jura Hronca 22.11.2016

  V utorok 22.11.2016 prebehne plánovaný krátkodobý výpadok z dôvodu reštartu optického switcha na nasledovných internátoch:

  • pre ŠD Mladosť v čase medzi medzi 17-18 na cca 5 min
  • pre ŠD Jura Hronca v čase medzi 19-20 na cca 5 min
  Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.
   

Vyhľadávanie

Y-base

Y-base je coworking space (miestnosť), ktorý sa nachádza v študentskej zóne Y-zone na internáte Mladosť. Je to priestor primárne vybudovaný pre študentov, ktorí chcú pracovať na tímových projektoch alebo rozbehnúť vlastné projekty a samostatné startupy. Nachádza sa tu 20 pracovných miest na sedenie s monitormi, klávesnicou a myšou. Na prácu je potrebné si doniesť vlastný notebook. K dispozícii je aj sklená tabuľa na písanie a projektor. Taktiež sa tu nachádza aj zasadacia miestnosť pre 8 ľudí vybavená projektorom. Do budúcna sa chystá rezervačný systém.

 Kontakt

V prípade záujmu o využívanie priestorov pre váš tím alebo startup, vyplňte nasledovný formulár: Registračný formulár Y-base

V prípade potreby rezervácie miestnosti alebo zasadačky postupujte podľa pokynov na podstránke: Rezervácie

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Coworking space Y-base

 

 

Zasadačka Y-base

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho