WiFi

WiFi Ynet

Aktuálne poskytujeme dve wifi siete, ktoré sú určené pre všetkých členov OZ Ynet. Pripojiť sa môžete súčasne s jedným notebookom a jedným mobilným zariadením. Registrácia WiFi MAC adries tak ako to bolo v minulosti, už nie je potrebná.

Názov prvej siete (SSID) je Ynet a je nastavená na 5Ghz pásmo, čo znamená, že sieť je rýchlejšia avšak s narastajúcou vzdialenosťou od zdroja sa zhoršuje stabilita.

Názov druhej siete (SSID) je Ynet old standard a je nastavená na 2.4Ghz pásmo, čo znamená o niečo menšiu rýchlosť avšak stabilnejšie pripojenie aj pri väčšej vzdialenosti od zdroja.

Návod ako sa pripojiť nájdete v sekcii Ako sa pripojiť.

Pokrytie

  • ŠD Mladosť
  • ŠD Jura Hronca - Bernolák
  • ŠD Dobrovičova
  • ŠD Belojanis
  • ŠD Mladá Garda
Stiahni si CA Ynet Wi-Fi siete: stiahnuť

 

WiFi Eduroam

Eduroam je celosvetovo rozšírená Wi-Fi sieť, do ktorej sa môžeš pripojiť z ľubovoľného miesta na svete. Nezáleží na tom, či si na internáte, u kamaráta na susednom bloku, v škole alebo v zahraničnej krajine cez projekt ERASMUS. Jednoducho vyplníš prihlasovacie meno a heslo a je to!

Práve Ynet pokryl všetky internáty, na ktorých pôsobí, medzinárodnou Wi-Fi sieťou s názvom Eduroam. Každý študent, ktorý má prihlasovacie údaje na eduroam sa tak vie pripojiť a surfovať po nete.

Aby ste mohli využívať všetky výhody, ktoré vám Wi-fi sieť Eduroam ponúka, musíte zvládnuť prvotné nastavenia tejto siete. Samozrejme Ynet pre vás zhromaždil všetky potrebné informácie a vytvoril obrázkové návody, aby ste s týmito nastaveniami nemali žiadny problém. Všetky ďalšie potrebné informácie nájdete v sekcii  Ako sa pripojiť

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho