Informácie o výpadkoch

 • Plánovaný výpadok pripojenia na ŠD Mladosť 8.12.2016

  Vo štvrtok 8.12.2016 v čase od 18:00 do cca 19:00 bude z dôvodu doplnenia zdroja do hlavného switcha na ŠD Mladosť plánovaný výpadok pripojenia do internetu a siete Ynet. Ospravedlňujeme sa za spôsobene nepríjemnosti.

   
 • Plánovaný krátkodobý výpadok pripojenia na ŠD Mladosť a ŠD Jura Hronca 22.11.2016

  V utorok 22.11.2016 prebehne plánovaný krátkodobý výpadok z dôvodu reštartu optického switcha na nasledovných internátoch:

  • pre ŠD Mladosť v čase medzi medzi 17-18 na cca 5 min
  • pre ŠD Jura Hronca v čase medzi 19-20 na cca 5 min
  Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.
   

Vyhľadávanie

Netlab - sieťové laboratórium

Netlab je laboratórium určené pre štúdium sieťových technológii. Vybudované občianskym združením Ynet, slúži všetkým jeho členom na vzdelávanie v oblasti počítačových sietí a organizovanie prednášok a školení, prípadne ako priestor umožňujúci prácu na tímových projektoch alebo spoločné štúdium. Prístupné je 24 hodín denne, 7 dni v týždni a umožňuje nerušené štúdium vtedy keď sa zažiada.

Sieťové laboratórium sa nachádza v Mlynskej doline na internáte ŠD Mladosť na CD blokoch. Všetky potrebné informácie, ako sa do netlabu dostať, čo všetko sa v netlabe nachádza a aké sú jeho možnosti nájdete v ponuke menu vľavo.

V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok ohľadom netlabu nás neváhaj kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Sleduj Netlab na facebooku: FacebookCheckni sa na Foursquare: Foursquare

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho