Informácie o výpadkoch

 • Plánovaný výpadok pripojenia na ŠD Mladosť 8.12.2016

  Vo štvrtok 8.12.2016 v čase od 18:00 do cca 19:00 bude z dôvodu doplnenia zdroja do hlavného switcha na ŠD Mladosť plánovaný výpadok pripojenia do internetu a siete Ynet. Ospravedlňujeme sa za spôsobene nepríjemnosti.

   
 • Plánovaný krátkodobý výpadok pripojenia na ŠD Mladosť a ŠD Jura Hronca 22.11.2016

  V utorok 22.11.2016 prebehne plánovaný krátkodobý výpadok z dôvodu reštartu optického switcha na nasledovných internátoch:

  • pre ŠD Mladosť v čase medzi medzi 17-18 na cca 5 min
  • pre ŠD Jura Hronca v čase medzi 19-20 na cca 5 min
  Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.
   

Vyhľadávanie

Podpora

Ak chceš vedieť, ako fungujú veci v ynete, alebo si nevieš poradiť s nastavením niektorej služby, došiel si na správne miesto. V tejto sekcii stránky nájdeš informácie o platbách, administrátoroch, registrátoroch a podrobné obrázkové návody, ako nastaviť a využívať niektoré zložitejšie služby.

Skús v ľavom menu kliknúť na oblasť, ktorá ťa zaujíma, alebo na službu s ktorou si nevieš dať rady.

Styk s verejnosťou

Ak by si mal nejakú inú otázku, na ktorú si na týchto stránkach odpoveď nenašiel, prípadne veľmi špecifickú otázku, môžeš sa obrátiť na Ynet styk s verejnosťou. Napíš email na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a my sa ti posnažíme čo najskôr odpovedať.

Ako hodnotia našu podporu používatelia si môžete pozrieť v službe Nicereply na Nicereply https://public.nicereply.com/ynet

Zoznam administrátorov a registrátorov nájdete na výveskách združenia.

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho