Informácie o výpadkoch

 • Plánovaný výpadok pripojenia na ŠD Mladosť 8.12.2016

  Vo štvrtok 8.12.2016 v čase od 18:00 do cca 19:00 bude z dôvodu doplnenia zdroja do hlavného switcha na ŠD Mladosť plánovaný výpadok pripojenia do internetu a siete Ynet. Ospravedlňujeme sa za spôsobene nepríjemnosti.

   
 • Plánovaný krátkodobý výpadok pripojenia na ŠD Mladosť a ŠD Jura Hronca 22.11.2016

  V utorok 22.11.2016 prebehne plánovaný krátkodobý výpadok z dôvodu reštartu optického switcha na nasledovných internátoch:

  • pre ŠD Mladosť v čase medzi medzi 17-18 na cca 5 min
  • pre ŠD Jura Hronca v čase medzi 19-20 na cca 5 min
  Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.
   

Vyhľadávanie

Eset antivirus

Spoločnosť ESET sa dohodla na spolupráci s občianskym združením Ynet a uvoľní pre členov Ynetu 3 500 licencií na produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus. Licencie na tieto produkty budú môcť členovia OZ Ynet používať bez akéhokoľvek poplatku a budú platné, pokiaľ je ich používateľ členom združenia. Takýmto spôsobom sa spoločnosť ESET rozhodla podporiť vysokoškolských študentov, ktorí často nemajú prostriedky na zakúpenie kvalitnej počítačovej ochrany pred malware-om. Členovia občianskeho združenia môžu licencie používať od apríla 2011.

Na tejto stránke nájdete návod ako nainštalovať Eset antivirus.

Predstavenie spoločnosti Eset

Spoločnosť ESET sa zaoberá vývojom inovatívnych bezpečnostných riešení, zameraných na proaktívnu detekciu počítačových hrozieb a ochranu proti kyberzločinu. Kľúčovými produktmi sú ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus. ESET vyvíja bezpečnostné riešenia aj pre servery, mobilné zariadenia a platformy Mac OS X a Linux. Od roku 2010 je ESET poskytovateľom služieb informačnej bezpečnosti. Prostredníctvom ESET Services ponúka služby manažovanej bezpečnosti a konzultačné služby. Spoločnosť ESET je držiteľom najvyššieho počtu ocenení Virus Bulletin VB100 od mája 1998 a patrí podľa rebríčka Deloitte Technology Fast 500 EMEA medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v regióne Európy, Blízkeho východu a Afriky.

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho