Informácie o výpadkoch

 • Plánovaný výpadok pripojenia na ŠD Mladosť 8.12.2016

  Vo štvrtok 8.12.2016 v čase od 18:00 do cca 19:00 bude z dôvodu doplnenia zdroja do hlavného switcha na ŠD Mladosť plánovaný výpadok pripojenia do internetu a siete Ynet. Ospravedlňujeme sa za spôsobene nepríjemnosti.

   
 • Plánovaný krátkodobý výpadok pripojenia na ŠD Mladosť a ŠD Jura Hronca 22.11.2016

  V utorok 22.11.2016 prebehne plánovaný krátkodobý výpadok z dôvodu reštartu optického switcha na nasledovných internátoch:

  • pre ŠD Mladosť v čase medzi medzi 17-18 na cca 5 min
  • pre ŠD Jura Hronca v čase medzi 19-20 na cca 5 min
  Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.
   

Vyhľadávanie

 

Odstúpenie člena od kandidatúry do predsedníctva OZ Ynet

Dňa 1. apríla 2017 sa mal začal mandát novému predsedníctvu OZ Ynet zvolenému vo voľbách, ktoré sa konali dňa 14.3. - 16.3.2015, v zložení: Miroslava Dobroňová, Roman Danko, Matej Guráň, Adam Podhradský, Tomáš Breuer.

 Vzhľadom na to, že člen realizačného tímu a bývalého ako aj novozvoleného predsednícvta Tomáš Breuer sa rozhodol zrušiť svoju kandidatúru v období, ktoré je určené na rozhodnutie člena a možnosť zrušenia svojej kandidatúry do predsedníctva, nie je nevyhnutné vyhlasovať doplnkové voľby a jeho pozíciu preberie kandidát s najvyšším počtom hlasov, ktorý sa umiestnil v hlasovaní za ním. Toto miesto prevezme člen realizačného tímu Jakub Chalachán.

 Nové predsedníctvo je teda v zložení Miroslava Dobroňová, Roman Danko (predseda), Matej Guráň (podpreseda), Adam Podhradský a Jakub Chalachán.

Gratulujeme novozvolenému predsednictvu a prajeme im veľa úspechov a síl do ich budúcej práce.

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho