Informácie o výpadkoch

 • Plánovaný výpadok pripojenia na ŠD Mladosť 8.12.2016

  Vo štvrtok 8.12.2016 v čase od 18:00 do cca 19:00 bude z dôvodu doplnenia zdroja do hlavného switcha na ŠD Mladosť plánovaný výpadok pripojenia do internetu a siete Ynet. Ospravedlňujeme sa za spôsobene nepríjemnosti.

   
 • Plánovaný krátkodobý výpadok pripojenia na ŠD Mladosť a ŠD Jura Hronca 22.11.2016

  V utorok 22.11.2016 prebehne plánovaný krátkodobý výpadok z dôvodu reštartu optického switcha na nasledovných internátoch:

  • pre ŠD Mladosť v čase medzi medzi 17-18 na cca 5 min
  • pre ŠD Jura Hronca v čase medzi 19-20 na cca 5 min
  Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.
   

Vyhľadávanie

Otvorenie novobybudovanej študovne na Mladosti

Úplne novučičká študovňa a coworking space Ybase na Mladosti - otvárame už v utorok 16.2.2016 od 18.00.

 
Príď si pozrieť medzi prvými nové priestory. Nezabudni si ISIC a hneď sa môžeš aj zaregistrovať! Jedinou podmienkou je byť už členom OZ Ynet (t. j. mať internet od Ynetu).
 
Priestory študovní na Mladosti sa nachádzajú na bloku C (po schodoch vľavo, nad vrátnicou), kde sa náchadza celý komplex - študovňa so zasadačkou, coworking space Ybase so zasadačkou, kuchynka a WC. Po registrácii ju môžu využívať všetci členovia OZ Ynet.
 
V študovni je k dispozícii 18 miest na sedenie a veľka sklená tabuľa na písanie. V zasadačke je 8 miest so stolíkom, stoličkami a projektorom s plátnom. 
 
V coworking space Ybase je 20 miest na sedenie s monitorom, klávesnicou, myškou a samozrejme stoličkou a stolom. K Ybase patri taktiež ďalšia zasadačka s projektorom. Ybase môžu po splnení podmienok využívať všetci, ktorí pracujú na vlastných projektoch - startupoch - a zároveň su členovia OZ Ynet.
 
Samozrejmosťou sú kuchynka a WC.
 
Študovňu a coworking space Ybase zrekonštruovalo svojpomocne OZ Ynet .
 
Copyright © 2016 | Ynet
design by musho