Vyhľadávanie

Sme veľmi radi, že môžeme aj v čase koronakrízy stále fungovať a poskytovať výhody členstva tým, ktorí ostali ubytovaní na internátoch aj v tomto neľahkom období. No chceli by sme ťa poprosiť o pomoc. Pracoval si ty alebo tvoji rodičia či kamaráti počas roka a vznikla ti možnosť poukázať 2% zo zaplatenej dane? Ak chceš, môžeš ich darovať práve Ynetu. To, ako postupovať a prečo sa rozhodnúť práve pre Ynet ti povieme v nasledujúcich riadkoch.

 

 Kto sme a prečo potrebujeme Tvoju podporu?

Ynet je občianske združenie, ktoré je zároveň najväčšou študentskou organizáciou pôsobiacou na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave už viac ako 20 rokov. Jeho primárnym cieľom je budovanie a správa internátnej počítačovej siete (káblovej aj bezdrôtovej). Zároveň sme vybudovali a spravujeme viacero študovní, bicyklární a mnohých iných výhod, ktoré naši členovia môžu vrámci členstva v OZ využívať. Činnosť ľudí, starajúcich sa o chod združenia (predsedníctvo a realizačný tím) je nezisková a dobrovoľná. Snažíme sa z peňazí členov zabezpečovať nutné náklady na budovanie siete, prenajímanie priestorov a pod. Veríme, že s vašou pomocou môžeme v čase koronakrízy (a nielen vtedy) zlepšovať to, čo robíme - nakupovať knihy do študovní, zariadenia pre lepšie a rýchlejšie pokrývanie jednotlivých internátov modernejšími technológiami. Veríme, že práve vaše 2 resp. 3 percentá zo zaplatenej dane môžu pomôcť prežiť tieto ťažšie časy a zároveň umožniť študentom, ktorí do Ynetu investujú svoju energiu a čas sa vzdelávať ďalej a tieto vedomosti využívať pri budovaní najväčšej študentskej organizácie na STU.

 

Ak si chceš pozrieť, čo robíme, môžeš si pozrieť našu výročnú správu za rok 2020 kliknutím tu.

 

Predsa si sa rozhodol? Takto postupuj:

 

Pracoval si ako dobrovoľník?

V tom prípade môžeš poukázať až 3% zo zaplatenej dane. Ak si v roku 2020 odpracoval dobrovoľnícky aspoň 40 hodín, tak ti tvoja organizácia vystaví o tom potvrdenie. Toto potvrdenie následne priložíš k tlačivu Vyhlásenia o poukázaní podielu zo zaplatenej dane z príjmu.

Kde nájdem potrebné tlačivo?

Ak potrebuješ nájsť tlačivo, ktoré potrebuješ vyplniť na to, aby si nám poukázal 2% z dane nájdeš ho na stránke Finančnej správy. My sme ti však pripravili predvyplnenú verziu s našimi údajmi. Stačí ak ho vytlačíš, doplníš svoje údaje a môžeš posielať. Link na stiahnutie nájdeš nižšie :)

Aké údaje o prijímateľovi mám vyplniť, ak si tlačivo vypĺňam sám?

IČO: 36067423
Právna forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE
Obchodné meno: YNET
Sídlo - ulica: ŠDaJ MLADOSŤ, STARÉ GRUNTY
Súpisné číslo: 53
PSČ: 84104
Obec: Bratislava

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho