Informácie o výpadkoch

 • Plánovaný výpadok pripojenia na ŠD Mladosť 8.12.2016

  Vo štvrtok 8.12.2016 v čase od 18:00 do cca 19:00 bude z dôvodu doplnenia zdroja do hlavného switcha na ŠD Mladosť plánovaný výpadok pripojenia do internetu a siete Ynet. Ospravedlňujeme sa za spôsobene nepríjemnosti.

   
 • Plánovaný krátkodobý výpadok pripojenia na ŠD Mladosť a ŠD Jura Hronca 22.11.2016

  V utorok 22.11.2016 prebehne plánovaný krátkodobý výpadok z dôvodu reštartu optického switcha na nasledovných internátoch:

  • pre ŠD Mladosť v čase medzi medzi 17-18 na cca 5 min
  • pre ŠD Jura Hronca v čase medzi 19-20 na cca 5 min
  Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.
   

Vyhľadávanie

Userbackup - zálohovací server

Pre členov OZ Ynet je tu možnosť využitia novej služby: Userbackup - zálohovacieho servera. Tento server môžte používať na zálohovanie vašich osobných dát - či už dlhodobo z bezpečnostného hľadiska, alebo krátkodobo, napr. pri reinštalácii vášho počítača a pod.K dispozícii máte 100GB miesta na zálohovanie, v prípade potreby väčšieho miesta, alebo v prípade špeciálnych požiadaviek nám kľudne napíšte, pokúsime sa vám výjsť v ústrety.

Táto služba však nie je určená na ukladanie nelegálnych materiálov. Pri zistení prítomnosti takýchto materiálov budú zo servera zmazané.

Návody pre spustenie služby

Návod, ako sa zaregistrovať a vytvoriť priestor na zálohovanie, pripojiť sa k vašim zálohám nájdete na tejto stránke: Návod pre nastavenie Userbackup.

Možnosti kryptovania

V prípade, že chcete mať svoje dáta ešte bezpečnejšie a ochránené pred zvedavými očami iných ľudí, môžtet si vaše dáta zakryptovať. Ak to chcete spraviť, môžte tak urobiť sami napr. pomocou nástroja TrueCrypt.

Automatické zálohovanie vo Windows 7

Windows 7 ponúka veľmi jednoduchú možnosť automatického zálohovania. Windows to bude robiť za vás sám a v pravidelnom čase. Zaistíte si tak ochranu vašich dôležitých dokumentov. Návod na nastavenie zálohovania a obnovovanie súborov vo Windows7 nájdete tu: Automatické zálohovanie vo Windows 7

Záver

Želáme štastné a nerušené použivanie služby. V prípade otázok ohľadom služby môžete svoje otázky zasielať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho