Informácie o výpadkoch

  • Plánovaný výpadok na Mladosti a čiastočné obmedzenie pripojenia na internet na ostatných internátoch 8.10.2016

    V sobotu 8.10.2016 v čase od 22:00 do cca 4:00 bude výpadok pripojenia do internetu na internáte Mladosť z dôvodu údržby. Zároveň dôjde k úplnému obmedzeniu ostatných sieťových služieb mimo siete Ynetu ako aj na ostatných internátoch (ŠD JH, DO, NB), pričom na ostatných internátoch dôjde aj k výpadku DHCP servera. Používatelia na ostatných internátoch (t.j. okrem Mladosti), ktorí sa pripoja do siete (zapnú počítač a pripoja sa na internet) pred začatím výpadku, by mali môcť pripojenie na internet využívať bez problémov počas celej doby výpadku. Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.

     
  • Plánovaný výpadok na Mladosti a čiastočné obmedzenie pripojenia na internet na ostatných internátoch 25.8.2016

    V piatok 25.8.2016 v čase od 9:00 do cca 12:00 bude výpadok pripojenia do internetu na internáte Mladosť z dôvodu z dôvodu prekládky optickej trasy FEI STU, kde je Ynet pripojený. Zároveň dôjde k úplne obmedzeniu ostatných sieťových služieb mimo siete Ynetu ako aj na ostatných internátoch (ŠD JH, DO, NB), pričom na ostatných internátoch dôjde aj k výpadku DHCP servera. Používatelia na ostatných internátoch (t.j. okrem Mladosti), ktorí sa pripoja do siete (zapnú počítač a pripoja sa na internet) pred začatím výpadku, by mali môcť pripojenie na internet využívať bez problémov počas celej doby výpadku. Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy nezapríčinené našou stranou a ďakujeme za pochopenie.

     

Vyhľadávanie

Cisco Netacad

V máji 2013 sa nám podarilo dať dokopy toľko hardvéru, že už aj u nás v Netlabe (http://netlab.ynet.sk) si môžeš vyskúšať všetko z kurzov CCNA a CCNP. Podarilo sa nám získať spoluprácu s americkou Cisco akadémiou.

Okrem toho, že na kurzoch vyučuje skúsený Cisco lektor, môžeš prísť do Netlabu kedykoľvek, testovať zapájanie hardvéru, prípadne konfigurovať čo ti len napadne. Netlab je prístupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak sa chceš učiť s väčšou partiou, môžeš si niekoľko miest aj rezervovať. 

Viac informácii o možnostiach získania Cisco CCNA/CCNP certifikátu nájdeš v menu vľavo.

V prípade otázok nám neváhaj napísať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho