Informácie o výpadkoch

 • Plánovaný krátkodobý výpadok pripojenia na ŠD Mladosť a ŠD Jura Hronca 22.11.2016

  V utorok 22.11.2016 prebehne plánovaný krátkodobý výpadok z dôvodu reštartu optického switcha na nasledovných internátoch:

  • pre ŠD Mladosť v čase medzi medzi 17-18 na cca 5 min
  • pre ŠD Jura Hronca v čase medzi 19-20 na cca 5 min
  Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.
   
 • Plánovaný výpadok pripojenia na ŠD N. Belojanisa 17.11.2016

  Vo štvrtok 17.11.2016 v čase od 10:00 do cca 14:00 bude z dôvodu prekládky zariadení do nového racku v serverovni na ŠD N. Belojanisa plánovaný výpadok pripojenia do internetu a siete Ynet. Ospravedlňujeme sa za spôsobene nepríjemnosti.

   

Vyhľadávanie

Cisco Netacad

V máji 2013 sa nám podarilo dať dokopy toľko hardvéru, že už aj u nás v Netlabe (http://netlab.ynet.sk) si môžeš vyskúšať všetko z kurzov CCNA a CCNP. Podarilo sa nám získať spoluprácu s americkou Cisco akadémiou.

Okrem toho, že na kurzoch vyučuje skúsený Cisco lektor, môžeš prísť do Netlabu kedykoľvek, testovať zapájanie hardvéru, prípadne konfigurovať čo ti len napadne. Netlab je prístupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak sa chceš učiť s väčšou partiou, môžeš si niekoľko miest aj rezervovať. 

Viac informácii o možnostiach získania Cisco CCNA/CCNP certifikátu nájdeš v menu vľavo.

V prípade otázok nám neváhaj napísať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho