Vyhľadávanie

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ynet

Ynet je občianske združenie, ktoré vzniklo za účelom, aby spojilo ľudí so spoločným záujmom, ktorým je budovanie a zveľaďovanie intranetovej siete na študentskom domove Mladosť. Na jeho počiatku stála hŕstka nadšencov, ktorí sa na úkor vlastných prostriedkov snažili vytvoriť intranetovú sieť. Neskôr snaženiu dali aj právny charakter a legalizovali svoju činnosť. A preto vznikol nápad založiť občianske združenie.

Zakladateľmi boli: Miroslav Brúsil, ktorý bol prvý vo funkcii predsedu, Ing. Vladimír Bottlík, Bc. Tomáš Verný, Bc. Viliam Koza. Neskôr sa k nim pridali aj ďalší, ktorí sa stali členmi realizačného tímu. Všetci členovia predsedníctva aj členovia realizačného tímu vykonávajú svoju činnosť bez nároku na odmenu alebo honorár, vykonávajú ju dobrovoľne a na úkor svojho voľného času.

Novinky

 • Doplňujúce voľby do predsedníctva

  13.5.2014 sa uskutočnia doplňujúce voľby do predsedníctva.
 • MTA a MOS certifikáty už dnes a zadarmo!

  Určite mnohí z Vás premýšľajú aj v tomto semestri ako sa zdokonaliť, poprípade ako sa stať do budúcna pre zamestnávateľa zaujímavejším. Získaj certifikát od Microsoftu, ktorý akceptuje až 90% zamestnávateľov!

  Čítať ďalej...  
 • Príď sa zahrať na Y-Games 2014 a vyhraj skvelé ceny!

  Si telom aj dušou gamer? Trúfaš si poraziť ostatných a vyhrať turnaj? Y-Games? Neváhaj a prihlás sa!

  Čítať ďalej...  
Copyright © 2014 | Ynet
design by musho