Informácie o výpadkoch

  • Plánovaná odstávka internetu 16.3.2016

    Dňa 16.3.2016 v čase od 8.00 do cca 11.00 bude plánovaná odstávka internetu z dôvodu prerušenia distribúcie elektriny pre ŠD Mladosť. Odstávka sa dotkne všetkých internátov pripojených cez Ynet.

     
  • Plánovaný výpadok na ŠD JH 21.11.2015

    Dňa 21.11.2015 v čase od 13.00 do cca 17.00 bude plánovaný výpadok internetového pripojenia na ŠD JH z dôvodu realizácie prác v serverovni. Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy a ďakujeme za pochopenie.

     

Vyhľadávanie

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ynet - viac ako len internet na internáte

Ynet je občianske združenie, ktoré vzniklo za účelom, aby spojilo ľudí so spoločným záujmom, ktorým je budovanie a zveľaďovanie intranetovej siete na študentskom domove Mladosť. Na jeho počiatku stála hŕstka nadšencov, ktorí sa na úkor vlastných prostriedkov snažili vytvoriť intranetovú sieť. Neskôr snaženiu dali aj právny charakter a legalizovali svoju činnosť. A preto vznikol nápad založiť občianske združenie.

Zakladateľmi boli: Miroslav Brúsil, ktorý bol prvý vo funkcii predsedu, Ing. Vladimír Bottlík, Bc. Tomáš Verný, Bc. Viliam Koza. Neskôr sa k nim pridali aj ďalší, ktorí sa stali členmi realizačného tímu. Všetci členovia predsedníctva aj členovia realizačného tímu vykonávajú svoju činnosť bez nároku na odmenu alebo honorár, vykonávajú ju dobrovoľne a na úkor svojho voľného času.

Copyright © 2014 | Ynet
design by musho