Informácie o výpadkoch

 • Plánovaný výpadok na Mladosti a čiastočné obmedzenie pripojenia na internet na ostatných internátoch 8.10.2016

  V sobotu 8.10.2016 v čase od 22:00 do cca 4:00 bude výpadok pripojenia do internetu na internáte Mladosť z dôvodu údržby. Zároveň dôjde k úplnému obmedzeniu ostatných sieťových služieb mimo siete Ynetu ako aj na ostatných internátoch (ŠD JH, DO, NB), pričom na ostatných internátoch dôjde aj k výpadku DHCP servera. Používatelia na ostatných internátoch (t.j. okrem Mladosti), ktorí sa pripoja do siete (zapnú počítač a pripoja sa na internet) pred začatím výpadku, by mali môcť pripojenie na internet využívať bez problémov počas celej doby výpadku. Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy a ďakujeme za pochopenie.

   
 • Plánovaný výpadok na Mladosti a čiastočné obmedzenie pripojenia na internet na ostatných internátoch 25.8.2016

  V piatok 25.8.2016 v čase od 9:00 do cca 12:00 bude výpadok pripojenia do internetu na internáte Mladosť z dôvodu z dôvodu prekládky optickej trasy FEI STU, kde je Ynet pripojený. Zároveň dôjde k úplne obmedzeniu ostatných sieťových služieb mimo siete Ynetu ako aj na ostatných internátoch (ŠD JH, DO, NB), pričom na ostatných internátoch dôjde aj k výpadku DHCP servera. Používatelia na ostatných internátoch (t.j. okrem Mladosti), ktorí sa pripoja do siete (zapnú počítač a pripoja sa na internet) pred začatím výpadku, by mali môcť pripojenie na internet využívať bez problémov počas celej doby výpadku. Ospravedlňujeme sa za spôsobene problémy nezapríčinené našou stranou a ďakujeme za pochopenie.

   

Vyhľadávanie

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ynet - viac ako len internet na internáte

Ynet je občianske združenie, ktoré vzniklo za účelom, aby spojilo ľudí so spoločným záujmom, ktorým je budovanie a zveľaďovanie intranetovej siete na študentskom domove Mladosť. Na jeho počiatku stála hŕstka nadšencov, ktorí sa na úkor vlastných prostriedkov snažili vytvoriť intranetovú sieť. Neskôr snaženiu dali aj právny charakter a legalizovali svoju činnosť. A preto vznikol nápad založiť občianske združenie.

Zakladateľmi boli: Miroslav Brúsil, ktorý bol prvý vo funkcii predsedu, Ing. Vladimír Bottlík, Bc. Tomáš Verný, Bc. Viliam Koza. Neskôr sa k nim pridali aj ďalší, ktorí sa stali členmi realizačného tímu. Všetci členovia predsedníctva aj členovia realizačného tímu vykonávajú svoju činnosť bez nároku na odmenu alebo honorár, vykonávajú ju dobrovoľne a na úkor svojho voľného času.

Novinky

 • Doplňujúce voľby do predsedníctva 2016

  V dňoch 8.11. - 10.11.2016 sa uskutočnia doplňujúce voľby do predsedníctva.

  Čítať ďalej...  
 • Nábor nových členov do realizačného tímu!

  Príď na nábor v stredu 21.9.2016 a pridaj sa k nám!

  Čítať ďalej...  
 • Predplatné časopisov pre stavbárov v študovni na Dobrovičke

  V študovni na Dobrovičke si môžete každý mesiac prečítať najnovšie čísla časopisov pre stavbárov.

  Čítať ďalej...  
Copyright © 2016 | Ynet
design by musho